Slidebox

Fotoğraf Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 24.9 MB
  • Version 1.105
  • Dil Türkçe
  • Firma Slidebox
IOS cep telefonunuza indireceğiniz Slidebox mobil uygulaması ile fotoğraf galerinizi düzenleyebilirsiniz.

IOS işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza indireceğiniz Slidebox mobil uygulaması fotoğraf çekmeyi seven kişilerin oldukça işine yarayacak bir mobil uygulamadır. Fotoğraflarınızı tam ekran olarak kaydırın ve istenmeyen fotoğrafları silmek veya sıralamak için bir albüm seçmek için yukarı kaydırın. Benzer ya da çoğaltılmış fotoğrafları karşılaştırın, hızlıca kaydırın ve bunları hızlıca silerek galerinizde yer açın. 

İstenmeyen bir fotoğrafı çöp kutusuna koymak için yukarı kaydırın. Çöken fotoğrafları silmek, alan boşaltmak için cihazınızdan istenmeyen veya yinelenen fotoğraflardan kurtulmanıza yardımcı olur. Fotoğraf galerinizi düzenlemek ve kendi düzeninizi hazırlamak için Slidebox mobil uygulamasının özelliklerinden yararlanabilirsiniz. 

Fotoğrafı sıralamak için alt kısımda bir albüm seçin. Galerinizden mevcut bir albüm ekleyin veya fotoğraflarınızı düzenli tutmak için yeni bir tane oluşturun. Benzer fotoğraflar arasında gezinin ve tam ekranda karşılaştırın. Bir tokatlamak veya en iyilerini albümlere ayırmak için benzer veya çoğaltılmış fotoğrafları hızlıca silin.

 

 

Slidebox indir
DİĞER SÜRÜMLER